.

.

niedziela, 3 stycznia 2016

Podsumowania i postanowieniaW zeszłym roku pierwszy raz w historii mojego 5letniego blogowania zrobiłam podsumowanie minionego czasu i swoich dotychczasowych poczynań. Wcześniej jakoś nie widziałam większego sensu w tego typu zwyczajach, ale jak widać człowiek z czasem zmienia poglądy i zakolegowuje się z nowymi przyzwyczajeniami. Dlatego też i w tym roku pokuszę się o podobne przyjrzenie się temu co miało miejsce przez 12 ostatnich miesięcy.


Przede wszystkim w tym roku powstało sporo postów będących tak zwanie blisko natury:

Muszę przyznać, że od dawna myślałam o wdrażaniu tego typu tematyki na bloga, ale jakoś ciągle było mi nie po drodze, ciężko było również przełamać raz obrane schematy. Tyle, że schemat potrafi zacząć  uwierać, a z czasem dusić i to coraz bardziej. Dlatego w zeszłym roku, niemalże z ulgą podjęłam nowy, ciekawy z mojego punktu widzenia obszar, który mam zresztą w planach sukcesywnie poszerzać. 


Z drugiej jednak strony, nie jestem w stanie porzucić ostatecznie tematyki mody. Wiąże się ona w końcu z wieloma płaszczyznami, w których funkcjonujemy, z którymi jesteśmy bezpośrednio, bądź pośrednio związani. Trudno się więc dziwić, że intryguje, skłania do refleksji, czy zwyczajnie budzi emocje:


Posty związane z samorozwojem i ogólnym ogarnianiem siebie oraz tego co wokół:


Dwa i pół roku temu przeniosłam swoją pasję na wyższy level i uczyniłam z niej sposób na życie. Prowadzenie własnej działalności wiele mnie nauczyło, wiele uzmysłowiło, zmusiło też do poskromienia mojej beztroskiej natury nieogarniętego człowieka i przywołało czasy kiedy miało się wszystkie kredki i mazaki idealnie poukładane w nowym piórniku już miesiąc przed 1 września.
Myślę, że będę się dzielić od czasu do czasu swoimi spostrzeżeniami z tym związanymi, podrzucać rady czy też dzielić się sposobami, które na sobie przetestowałam. Mam nadzieję, że okaże się to dla Was pomocne!


W zeszłym roku wydarzyło się też parę mniej lub bardziej ważnych rzeczy  m.in usunęłam facebooka, założyłam snapchata (| kokijaze |).
Kupiłam też jedną czy dwie rzeczy z tej listy ( i były to chyba szorty z ekoskóry z medicine i dwa tusze to rzęs) i uszyłam parę nowych rzeczy( w tym roku była bieda pod tym względem, obudziłam się tak naprawdę dopiero zimą kiedy trzeba było sprawić parę prezentów. Postanawiam jednak poprawę, w tym roku moja maszyna do szycia będzie chodzić na najwyższych obrotach ).
Do tego od paru miesięcy przymierzam się do projektu, którym chcę uzupełnić i jednocześnie ubogacić tego bloga, ale niestety jest to trudniejsze niż zakładałam, a moje dotychczasowe starania nieodmiennie lądują w koszu. Nic to jednak, będę dzielnie próbować dalej, może w końcu powstanie coś ujrzy światło dzienne. Tak że ten, trzymajcie kciuki, może jedno z moich noworocznych życzeń spełni się prędzej niż później!

6 komentarzy:

 1. Lubię podsumowania, choć sama nie zrobiłam tego na blogu. Powodzenia w zamierzeniach i szczęśliwego Nowego 2016 Roku.
  http://balakier-style.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie tak posłuchać o nowym poście i przeczytać go, gdy jest już taki wyczekany. Lubię Twojego snapa :)
  I chętnie poczytałabym o Twojej pracy, bo to musi być bardzo ciekawy temat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspieram i czekam na więcej! Pamiętaj, że jakby przy realizacji któregokolwiek z Twoich pomysłów były potrzebne dodatkowe ręce do pracy - jestem :)
  uściski!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też 5 lqt bloguję i jeszcze się do podsumowań nie przekonałam (u siebie, u innych bardzo lubię)
  Bardzo polubiłam serię "naturalną", jest bliska mojemu sercu. Chociaż uwielbiam (i trochę mi brakowało) Twoich boskich zdjęć w Twoich boskich sukienkach:)

  Pozdrawiam i życzę najlepszości w Nowym roku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fabulous pictures
  Happy new year

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Nice post

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń