.

.

środa, 5 lutego 2014


Wychodzisz na autobus wcześniej, tak aby na pewno na niego zdążyć, a ten się spóźnia. 10 minut. Wychodzisz na styk, żeby nie musieć sterczeć bezsensownie na przystanku, skoro możesz sobie spokojnie dopić herbatę. Autobus przyjeżdża wcześniej. O minutę. Ah... akurat tyle by wystarczyło, żeby światła mogły się zmienić na zielone. Akurat tyle Ci zabrano.
Ustawiasz sobie odbiór paczki tak, żeby kurier zjawił się między 15.00, a 18.00. Ten przyjeżdża sobie o 14.45, kiedy Ciebie nie ma w domu i bezczelnie zostawia Ci świstek z wierutnym kłamstwem, że był o 15.03 i Cię nie zastał (cool story bro, tell it again...).
Czy tylko mnie to spotyka, czy wszyscy tak mają, jest to standard i nie ma się co dziwić rzeczom, które są normą w tym świecie?

15 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia! Gdzie dokładnie były robione? :)
  Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku przecudnie wyglądasz
  http://indiesan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna! Ja to już nie wiem , jak komplementować. Tajemnica, gracja i styl!

  p.s. takie rzeczy, to i mnie się przytrafiają. czekam grzecznie kilka dni na listonosza z przesyłką poleconą z domu (książkami), a jego nie ma. siostra się dopytuje, czy książki dotarły, a tu nic. oczywiście sprawdziła śledzenie przesyłki, gdzie napisano "dostarczono". co się okazało? listonoszowi nie chciało się nosić paczki, więc włożył awizo do skrzynki. i sama musiałam to dźwigać z poczty. dobrze, że nie jestem 80letnią staruszką....

  a tramwaje i autobusy to osobna historia. zawsze przyjeżdżają za wcześnie / za późno, tylko odwrotnie proporcjonalnie do tego co my czynimy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. dziwnie wyglądasz w tej fryzurze.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny dobór tkanin! cudnie wyglądasz ;-)

  http://smalljstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahaha, to norma w Polsce, szczególnie ten kurier, ech... Świetna sukienka, ciekawie wygląda z tą narzutką

  OdpowiedzUsuń
 7. beautiful

  love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. uh, takie sytuacje to standard. moja "najlepsza"przygoda z kurierem wyglądała w pewnym sensie podobnie - umówiony na odbiór między jedną a drugą godziną. około pół godziny przed czasem spokojnie wracasz sobie z zajęć. nagle dzwoni telefon i oburzony kurier informuje [chociaż chyba powinnam być wdzięczna bo zadzwonił...], że czeka pod drzwiami a mnie nie ma! będąc w lekkim szoku informuję pana, że umówiłam odbiór za co najmniej pół godziny i że dopiero wracam do domu. na co pan bezczelnie, z wyraźną irytacją informuje, że ON CZEKA i poczeka maksymalnie 5 minut...cóż, moja cierpliwość w takich sytuacjach jest równa 0, na kuriera złożyłam donos/zażalenie, a paczkę, wymiętą jak nie wiem co, musiałam odebrać sobie sama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witki opadają, człowieka szlag trafia i chce zniszczyć winowajcę :<

   Usuń
 9. Rewelacyjnie Ci w odcieniach szarości! Widać, że lubisz bawić się modą i super - wychodzi Ci to genialnie!
  XOXO
  meetmyfashion.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Lepszy od takiego kuriera może być tylko listonosz wieszający paczkę na płocie na gumce recepturce, bez sprawdzenia czy ktoś jest w domu, kto mógłby tą paczkę wziąć zanim ktoś inny ją sobie przywłaszczy. Absurd z życia wzięty, całe szczęście tylko raz miałam takie szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ajajaj, jak fajnie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń