.

.

poniedziałek, 4 sierpnia 2014Kiedyś miałam zrobić wystawę swoich zdjęć. Wystawa miała nosić prostą i przyjemną nazwę: 21 portali, wzięła się ona stąd, że każda fotografia miała jakoby stanowić właśnie taki portal do innej rzeczywistości, każda miała być przejściem do odrębnej historii. Finalnie, swoich prac nigdy nie wystawiłam. Kiedyś bardzo chciałam to zrobić, teraz towarzyszy mi ciągłe uczucie braku gotowości do podobnych przedsięwzięć.
Tamta, nigdy nie zrealizowana wystawa przypomniała mi się ze względu na zdjęcia, z którymi dzisiaj przychodzę, bo ponownie chciałabym otworzyć jeden z tamtych portali. Jeden z tych mroczniejszych, osnutych ciszą, prowadzący tam gdzie czas spowalnia coraz bardziej... by w końcu się zatrzymać.9 komentarzy:

 1. I love sceneries like these ones, so sad and pretty.

  / Avy
  http://MyMotherFuckedMickJagger.blogspot.com  OdpowiedzUsuń
 2. Każde zdjęcie ma coś w sobie!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe zdjecia, niektóre ujęcia naprawde świetne ;)

  http://niepotrzebneskreslic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Klimatycznie, bardzo klimatycznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Amazing pictures

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja marzę o tym, żeby przyjść na Twoją wystawę! Zobaczyć i porozmawiać o tym, co wydaje mi się być w tym a tym portalu, a co Ty w nim widziałaś. O.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu Twoje słowa jak zwykle bardzo dużo dla mnie znaczą, może kiedyś faktycznie będziemy miały okazję rozmawiać w takich okolicznościach.

   Usuń
 7. Mam słabość do takich miejsc. Uwięzione w czasie, w stanie rozpadu, mają swój urok. Piękne i niepokojące kadry.

  OdpowiedzUsuń