.

.

piątek, 30 maja 2014


Spoglądam na kalendarz i zacieram ręce (tu uśmieszek knującego niecne spiski delikwenta), z początkiem czerwca czeka nas we Wrocławiu parę fajnych wydarzeń. Wszystkich  interesujących się kulinariami, poszukiwaczy nowych smaków, orędowników kuchni regionalnej, ale też tych którzy lubią po prostu dobrze zjeść powinna zainteresować Europa na widelcu, która będzie miała miejsce 6-7 czerwca (jarmark na rynku ruszy już nawet 4 czerwca). Ma być podobno zdrowo, ekologicznie, regionalnie i jednocześnie europejsko, ale przede wszystkim ma być smacznie. Pójdziemy, sprawdzimy, zobaczymy (i tu również niecny uśmieszek).
Kolejną kwestią jest  4 edycja Wrocław Fashion Meeting, który wydarzyć się ma 7-8 czerwca. Są to takie nasze wrocławskie targi mody, połączone z pokazami, a także serią innych atrakcji. W tym roku mają dołączyć do nas projektanci z Niemiec, maja się również pojawić pokazy kolekcji dziecięcej, a także będzie można obejrzeć wystawę fotografii Adeli Surowieckiej.
W związku z tym wydarzeniem, mam do oddania w dobre ręce jedno podwójne, dwudniowe zaproszenie. Jakie są zasady konkursu? Najprostsze na świecie! Wystarczy napisać pod spodem w komentarzu albo bezpośrednio do mnie na maila (kokijaze@gmail.com) odpowiedź na pytanie: Na jakiego projektanta/twórcę/markę najbardziej czekasz? lub: Jakiego chciałbyś/chciałabyś zobaczyć  na Wrocław Fashion Meeting w przyszłości? Odpowiedzi można udzielać do niedzieli, do godz 22.00,  w przypadku  komentarza, proszę od razu dorzucić adres mailowy.
Dodam jeszcze, że u Babeczek na wybiegu znajdziecie podobny konkurs, do niej również warto zajrzeć.
Tymczasem wrzucam kolejną garść zdjęć z Berlina i życzę zarówno sobie jak i Wam udanego weekendu!
9 komentarzy:

 1. Awesome pictures

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia, krajobraz, wszystko idealne!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dwa pierwsze zdjęcia są rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia niesamowite i to w jaki sposób uchwycilas te chwile. Super :) zapraszam do mnie na nowy post http://wirginiathings.blogspot.com/2014/06/black-jumpsuit.html?m=1 zostaw slad po sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moda to chyba nie mój konik, aczkolwiek Europa na widelcu brzmi świetnie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Mega jets ta kolorowa kurtałka! :) Świetnie w niej wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. skąd ten bomber we flamingi?!

  OdpowiedzUsuń
 8. mina dziewczyny z ananasem ze zdjęcia, gdzie jesteście we trójkę - mega ! :)

  OdpowiedzUsuń