.

.

poniedziałek, 12 listopada 2012

Pogaduchy Wrocławskich BlogerówJak to miło ze strony studiumprzypadku.com, że po raz kolejny zorganizowali Pogaduchy. Spotkanie blogerów plus obowiązkowe przebrania, tematyka filmowa. I pomyśleć, że jeszcze na początku mówiłam sobie "ee pewnie przebiorą się tylko z trzy osobyy", "pewnie będzie nudno". Nie można było bardziej się mylić. Atmosfera bajeczna. Tudzież bardziej by pasowało powiedzieć- filmowa. Widać było po ludziach, że każdy się świetnie bawi. Trudno się dziwić. Gospodarze zgrabnie zarządzali zgromadzonym przez siebie kapitałem ludzkim. Prowadzili imprezę i jednocześnie wszystkiego doglądali. Cóż by tu jeszcze dodać... fajna sprawa po prostu.

Zdjęcia podprowadzone Rykoszetce, dzięki.7 komentarzy:

 1. Gdzie są jakieś informacje na temat spotkań wrocławskich blogerów? Bardzo chętnie dołączę do tej społeczności, ale nie mam bladego pojęcia gdzie są jakiekolwiek informacje na ten temat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do śledzenia www.studiumprzypadku.com na facebooku. Tam ogłaszamy kolejne edycje!

   Usuń
 2. FROG: wyślij swój mail na tomek@studiumprzypadku.com albo zostań naszym fanem na FB - http://www.fb.com/studiumprzypadku/, a info o kolejnej edycji z pewnością Cię nie ominie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie mogę ominąć kolejnej edycji, nie ma opcji! : D

  za kogo Ty właściwie byłaś przebrana? Nie mogę skminić

  OdpowiedzUsuń
 4. właśnie sobie wyobraziłam jak ten ktoś owe hasło wpisujący musiał wyglądać. : ((( Od dziś zdjęcia na bloga z uciętymi stopami!

  nie, żebym się czuła urażona faktem tego straszliwego wyproszenia, bardziej mnie on bawi jednak

  KOKIJAŻOWA CALINECZKO WYBACZ MI NIEROZPOZNANIE TWOJEGO STROJU. Za dzieciaka wyobrażałam ją sobie zawsze z żółtej kiecy, nie wiedzieć czemu : (

  OdpowiedzUsuń